[ELSYS] Summer Internship in Semiconductors - APPLICATIONS OPEN
11. Apr. 2019 2:13

Doneli ste čvrstu odluku da ovog leta načinite prve korake ka uspešnoj karijeri

Steknete iskustvo kroz rad u profesionalnom okruženju uz aktivnu mentorsku podršku

Smatrate da je sticanje znanja u ovom momentu za vas najbitnije, kao i da posao ne isključuje zabavu (:

DOBRODOŠLI NA ELSYS LETNJU PRAKSU

Zahvaljujuću dugogodišnjem iskustvu u organizaciji praksi, i osluškujući potrebe naših praktikanata program prakse je posebno formulisan da vam obezbedi upoznavanje sa razvojem integrisanih kola i mogućnost da unapredite svoje znanje u skladu sa svetskim trendovima.

Ukoliko ste student završnih godina možete odmah aplicirati na otvoren konkurs u formi letnje prakse i stalnog zaposlenja u oba naša dizajn centra, u Beogradu i Novom Sadu. Otvoreno je preko 20 različitih pozicija u sledećim domenima:

Prijavu možete izvršiti putem sledećeg linka. Početak prakse je zakazan za 15. jul ili ako se drugačije dogovori sa kandidatom. Rok za prijavu je 26. maj.

Benefiti:

• Mogućnost da steknete relevantno znanje i iskustvo u radu;
  • Angažman na praksi možete pretočiti u temu završnog rada u dogovoru sa predmetnim profesorom;
  • Tri meseca mentorski vođene prakse;
  • Podrška od strane iskusnog tima inženjera;
  • Mesečna novčana nadoknada.

Stava smo da znanje raste deljenjem, shodno tome naše znanje i eskpertizu želimo da podelimo sa odabranim mladim inžinjerima kojima je cilj učenje sa težnjom da i sami jednog dana postanu eksperti. Da najbolji pobedi, Srećna aplikacija!