Trening za verifikaciju čipova u Vtool akademiji
30. Jan. 2021 1:26

Vtool poziva studente 4. godine osnovnih kao i master studija da se prijave za novi trening verifikacije, kao i zaposlenje u kompaniji Vtool.

Trening podrazumeva tromesečno plaćeno angažovanje studenata i rad sa mentorima koji su iskusni inženjeri verifikacije u kompaniji Vtool, nakon čega imaju mogućnost da nastave sa radom na projektima u kompaniji.

Prijave traju do kraja februara, a sam trening počinje u martu ili aprilu. Planirano je da se trening održava uživo u prostorijama kompanije Vtool, ukoliko nam to epidemiološka situacija dozvoli. U suprotnom, trening će biti organizovan online.

Za više detalja pogledati na linku, a iskustva prethodnih polaznika kursa - sadašnjih članova tima - možete pogledati na narednom linku.

Zainteresovani studenti treba da pošalju svoj CV na jobs@thevtool.com