Vtool akademija - poziv za prijavu za praksu
02. Jun. 2021 9:23

Kompanija Vtool poziva studente 4. godine osnovnih i master studija da se prijave za novi trening i zaposlenje u oblasti dizajna i verifikacije čipova.

Trening podrazumeva tromesečno plaćeno angažovanje studenata i rad sa mentorima koji su iskusni inženjeri dizajna i verifikacije u kompaniji Vtool, nakon čega imaju mogućnost da nastave sa radom na projektima u kompaniji.

Prijave traju do kraja juna, a sam trening počinje u avgustu ili septembru. Planirano je da se trening održava uživo u prostorijama kompanije Vtool, ukoliko nam to epidemiološka situacija dozvoli. U suprotnom, trening će biti organizovan online.

Poziv u pdf formatu nalazi se na linku, a vest na Vtool sajtu nalazi se na linku

U nastavku pogledajte kratak video u kome prethodni polaznici kursa - a sadašnji članovi našeg tima govore o svojim iskustvima sa Vtool akademije.

Zainteresovani studenti mogu se prijaviti do 30.juna preko linka.