Vtool akademija - trening i zaposlenje
19. Oct. 2021 12:42

Vtool poziva studente 4. godine osnovnih i master studija da se prijave za novi trening za dizajn i verifikaciju, kao i zaposlenje u kompaniji Vtool.

Trening podrazumeva tromesečno plaćeno angažovanje studenata i rad sa mentorima koji su iskusni inženjeri dizajna i verifikacije u kompaniji Vtool, nakon čega imaju mogućnost da nastave sa radom na projektima u kompaniji.

Prijave traju do 15.novembra, a sam trening počinje u februaru/martu sledeće godine. Planirano je da se trening održava uživo u prostorijama kompanije Vtool u Beogradu, Čačku i Nišu.

Poziv u pdf formatu možete pronaći ovde, vest na Vtool sajtu možete pronaći ovde. Pogledajte i kratki video u kome prethodni polaznici kursa - a sadašnji članovi našeg tima govore o svojim iskustvima sa Vtool akademije.

Zainteresovani studenti mogu se prijaviti do 15. novembra preko linka.

vtool