Konkurs za izbor studenata-demonstratora u jesenjem semestru školske 2021/22.
21. Oct. 2021 5:51

Katedra za Elektroniku raspisuje konkurs za izbor studenata-demonstratora u jesenjem semestru školske 2021/2022. godine.

Uslovi i detalji Konkursa opisani su u sledećem dokumentu.

Studenti koji u laboratoriji budu radili dovoljan broj sati svoje angažovanje mogu iskoristiti za priznavanje obavezne prakse.

Studenti koji žele da budu angažovani kao demonstratori treba da popune formulare koji su dati u prilogu 1 i u prilogu 2 i da ih dostave sekretaru Katedre za elektroniku dr Vladimiru Petroviću do srede, 27.10.2021. godine, u 14 č. Prijave slati na adresu elektronske pošte petrovicv@etf.bg.ac.rs sa naslovom poruke Prijava za demonstratore u jesenjem semestru školske 2021/2022. godine.