Konkurs za izbor studenata-demonstratora u jesenjem semestru školske 2022/23.
08. Sep. 2022 9:25

Katedra za Elektroniku raspisuje konkurs za izbor studenata-demonstratora u jesenjem semestru školske 2022/2023. godine.

Uslovi i detalji Konkursa opisani su u sledećem dokumentu.

Studenti koji u laboratoriji budu radili dovoljan broj sati svoje angažovanje mogu iskoristiti za priznavanje obavezne prakse.

Studenti koji žele da budu angažovani kao demonstratori treba da popune formulare koji su dati u prilogu 1 i u prilogu 2 i da ih dostave sekretaru Katedre za elektroniku Danilu Đokiću do petka, 30.09.2022. godine, u 14 č. Prijave slati na adresu elektronske pošte djokicd@etf.bg.ac.rs sa naslovom poruke Prijava za demonstratore u jesenjem semestru školske 2022/2023. godine.