Konkurs za izbor studenata-demonstratora u prolećnom semestru školske 2022/23.
23. Feb. 2023 5:05

Katedra za Elektroniku raspisuje konkurs za izbor studenata-demonstratora u prolećnom semestru školske 2022/2023. godine.

Uslovi i detalji Konkursa opisani su u sledećem dokumentu.

Studenti koji u laboratoriji budu radili dovoljan broj sati svoje angažovanje mogu iskoristiti za priznavanje obavezne prakse.

en iyi seo uzmani

Studenti koji žele da budu angažovani kao demonstratori treba da popune formulare koji su dati u prilogu 1 i u prilogu 2 i da ih dostave sekretaru Katedre za elektroniku Danilu Đokiću do nedelje, 26.2.2023. godine, u 14 č. Prijave slati na adresu elektronske pošte djokicd@etf.bg.ac.rs sa naslovom poruke Prijava za demonstratore u prolećnom semestru školske 2022/2023. godine.