NovelIC Microsystems
27. Feb. 2014 1:03

Kompanija NovelIC Microsystems (www.novelic.com ) je  srpska firma koja  se bavi razvojem i projektovanjem najsavremenijih  integrisanih kola i sistema u analognom i digalnom domenu za potrebe telekomunikacija i industrije, implementacijom na ASIC , FPGA i DSP platformama, obradom signala, projektovanjem senzora i fundamentalnom elektronikom.

Zadovoljstvo nam je da objavimo poziv za prijave na oglase za posao i studentske prakse,za rad na najsavremenijem produktu današnjice u oblasti bežičnih (“wireless”) komunikacija, primopredajniku u domenu 60 GHz, tzv. „Wireless Gigabit“ standard.

Pozicije za posao zahtevaju izuzetno znanje digitalnih sistema, sistema na čipu(SoC), FPGA sistema i određeno iskustvo u telekekomunikacijama.

Pozicije za studentske prakse su namenjene najboljim studentima elektronike, programiranja ili telekomunikacija,sposobnim da nauče izuzetno kompleksne algoritme, softverske alate i harvdver, koji su teorijski na nivou master ili doktorskih studija na najboljim univerzitetima u svetu, a koji će se koristiti direktno u industriji. Kompanija NovelIC je permanentno zainteresovana za podršku studentima koji žele da nastave doktorske studije na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu.

Više detalja možete naći u PDF dokumentima sa oglasima:

Dobrodošli su da se prijave svi studenti koji ispunjavaju uslove konkursa.

Veliki pozdrav,
NovelIC