Elektrijada 2014
18. May. 2014 9:18

На недавно одржаној Електријади студенти одсека за Електронику забележили су запажене резултате на такмичењима у знању из Електронике 1 и Електронике 2.

На такмичењу из Електронике 1 освојено је друго и четврто место у екипној конкуренцији, док је у појединачној конкуренцији Светислав Ћирић освојио друго место, а Александар Лазовић, Владан Лазаревић и Данијела Бабић деле треће место.

На такмичењу из Електронике 2 освојено је треће и шесто место у екипној конкуренцији, док је у појединачној конкуренцији најбоље пласиран био Александар Лазовић са освојеним шестим местом.

Више детаља о резултатима доступно је на линковима: Електроника 1 и Електроника 2

Ове године на такмичењима из Електронике 1 и Електронике 2 учествовало је 11 студената треће и четврте одсека за Електронику, и то (по азбучном реду): Александар Лазовић, Бранислав Стевановић, Владан Лазаревић, Данијела Бабић, Златко Величковић, Иван Митић, Марко Јованић, Марко Влашковић, Немања Јанковић, Предраг Даскаловић, Светислав Ћирић.

Честитамо студентима на оствареном успеху rolex replica и верујемо да ће следеће године бити остварен још већи успех!