Obaveštenje za studente
17. Jun. 2014 12:54

Obaveštenje za studente koji žele da završni (diplomski) rad rade pod rukovodstvom nastavnika sa drugog modula

Na osnovu "Pravilnika o osnovnim i master studijama" (član 22)

"Završni rad mora biti iz oblasti izbornog područja - modula koje je student
upisao

Student može uzeti završni rad samo kod nastavnika koji je angažovan na nekom od predmeta izbornog područja - modula Studijskog programa na kome je student upisan, ili kod nastavnika kod koga je polagao predmet koji pripada drugom izbornom području osnovnih studija".

Za izradu završnog rada pod rukovodstvom nastavnika sa drugog modula potrebno je prethodno dobiti saglasnost od šefa Katedre za elektroniku. Za dobijanje saglasnosti potrebno je šefu Katedre za elektroniku blagovremeno, pre započinjanja izrade završnog rada, dostaviti pisani dopis koji sadrži naslov završnog rada i sadržaj rada. Dopis treba da bude potpisan od strane studenta i predloženog rukovodioca rada. Saglasnost će se davati samo za izradu završnog rada koji je iz oblasti izbornog područja - modula Elektronika.