Uspeh studenata odseka za Elektroniku na 57. Elektrijadi
29. May. 2017 1:58

Na 57. Elektrijadi održanoj od 20-25.05.2017. u Budvi (Crna Gora) studenti odseka za Elektroniku Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu zabeležili su zapažene rezultate na takmičenjima iz Elektronike 1 i Elektronike 2.

U disciplinama Elektronika 1 i Elektronika 2 Elektrotehnički fakultet u Beogradu predstavljali su studenti odeska za Elektroniku:

- Adamović Mladen
- Stojković Tijana
- Baščarević Filip
- Đorđić Jovana
- Marković Miloš
- Lukić Dejan
- Vasiljević Ivana
- Radinović Kapralović Katarina

Vođa ekipa je bila asistentkinja Aleksandra Lekić.

Na takmičenju iz Elektronike 1 tim 1 je osvojio prvo mesto, a tim 2 drugo mesto. Pojedinačno je Dejan Lukić bio trećeplasirani.

Na takmičenju iz Elektronike 2 tim 1 je osvojio prvo mesto, a tim 2 drugo mesto. Pojedinačno je Dejan Lukić zauzeo prvo, Miloš Marković drugo, a Katarina Radinović Kapralović treće mesto.

Deo tima, dekan, šef odseka za Elektroniku i vođa tima

Na slici sa proslave uspeha na Elektrijadi su (s leva na desno): Dejan Lukić, Filip Baščarević, Tijana Stojković, Ivana Vasiljević, Katarina Radinović Kapralović (deo ekipe studenata), prof. dr Zoran Jovanović (dekan Elektrotehničkog replicas de relojes de lujo fakulteta), prof. dr Vujo Drndarević (šef Katedre za elektroniku) i as. Aleksandra Lekić (vođa ekipa).