NovelIC Microsystems - Праксе за студенте завршних го
21. Jul. 2017 3:57

NovelIC Microsystems

Праксе за студенте завршних година

Компанија NovelIC Microsystems (www.novelic.com) пројектује системе у области FPGA, Embedded HW/FW, Analog and RFIC. Радимо са највећим светским фирмама као партнери у пројектима,где наши инжењери развијају критичне блокове и систме, од идеје, преко системске архитектуре, симулација до тестираног протопипа будућег производа. IoT сензори, индустријски и комуникациони протоколи, ASIC и embedded системи, као делови врхунских производа су производ рада наших тимова.

Такође, ми смо пионири у развоју интегрисаних радарских сензора на фрекевенцијама 24GHz/60GHz/79GHz за детекцију људи у просторијама и возилима.

Као и сваке године у наш тим примамо најбоље студенте електронике,којима се пружа прилика да раде са искусним инжењерима на тешким и занимљивим задацима, где ће научити пуно и где имају шансу да нађу посао који је на техничком нивоу као у водећим звучним фирмама у свету, а и више.

Ове године имамо следеће програме :

DSP and Neural Networks for IoT Radar Sensors

Analog/Mixed-Signal IC Design

Embedded Software and Hardware Design

Рок за пријаву је 15. октобар 2017.

relojes de imitacion

Пуно поздрава и видимо се,

NovelIC Microsystems